fm2021-karsiyaka-taktigi
Fm 2021 KafKaf Full Hücum
Kategori : 4'lü Savunma TaktikleriHücum TaktikleriTaktiklerTek Forvet Taktikler
Sürüm : 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Özet ve Detaylar
Facebook Grubumuzun üyelerinden Doğukan Nazario'nun sizler için gönderdiği Fm2021 Taktiği olan, Fm2021 Kafkaf Full Hücum taktiği topa hakim olup yüksek tempo pas trafiği ile rakip ceza alanında boşluklar aramaktadır, kanat oyuncularının içeri bindirmesi ve bek oyuncularının hücuma katılımı ile rakip sahada kalabalıklaşmayı amaçlayan taktiğimizde özellikle kanat oyuncularınız skora fazlası ile katkı verecektir. Pas oyunu ile rakibi açamadığınız durumlarda ise orta saha oyuncularımızın uzaktan şut tercihleri sizlere ekstra skor avantajı sağlayacaktır. Taktik için özel bir duran top taktiği talimatı ayarlanmamış olup özel bir duran top taktiği ile takımınızın gol sayısını arttırabilirsiniz. Yüksek tempoda ve rakip sahaya yerleşmiş durumda pas yapmayı amaçlayan bu taktiğimizde, top kayıpları savunmada bizlere zor anlar yaşatacağından dolayı savunma oyuncularımızın geriye hızlı dönebilecek oyuncular olması fazlası ile önemlidir. Doğukan Nazario Taktik Notları "Taktiğimiz hücum ağırlıklı hızlı bir taktiktir kanatların forvetin ve beklerin hızını orta sahanın teknik gücü ile rakibe sürekli baskı oluşturan bir şekilde kullanılmaktadır stoperlerden başlayan pas oyununu ortasahadaki üçlü kurar kanatlar içe katederek sürekli beklere boş alan oluşturur orta açma ve hız özellikleri öne çıkan bekler bitiriciliği iyi olan kanatlarımızı ve forvetimizi besler oyun planı tamamen bek ve forveti kaçırma ile kanatların içe katederek rakip savunmayı dağıtması üzerine kuruludur kapalı savunmalara karşı oyunu açamadığımızda ortasahalarımız ve kanat oyuncularımızın uzaktan şut özellikleri ile gol atması için rakip ceza sahasına paslaşarak gir yerine kaleyi görünce vur talimatı uygulanabilir savunma yönünde ise geniş alanda markaj ve pres ağırlıklı bir defans yönü çizilmektedir"
Taktiğe Uygun Oyuncu Tipleri
 • Forvet
  Forvet mevkisinde kullandığınız oyuncuların fiziksel ve teknik becerilerinden daha çok mental özellikleri yüksek olmalı.
 • Orta Saha
  Çok önemli olmasa da orta saha oyuncularınızın uzaktan şut özelliğinin olması sizlere ekstra skor avantajı sağlayacaktır. Kanatlarımızın ise bitiricilik özellikleri çok yüksek olması gerekmektedir.
 • Savunma
  Savunma oyuncuları genel olarak hızlı olması yeterlidir.
 • Kaleciler
  Özel bir özellik bulunmuyor.
 • Takım Seviyesi
  Baş altı ve Orta Seviye Takımlar İçin Uygundur.
Toplam 0 Yorum Var

Bildir
İndirme Linkleri
 • Platform
 • Dosya Boyutu
 • Virüs Taraması
 • İndir
 • Bilgisayar
 • 44 KB
 • Güvenli
İndirme İçerik Notu

İndirdiğiniz ŞİFRELİ rar dosyasından çıkan Fm 2021 Taktiğini arşivden çıkartın ve dosyayı Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2021\tactics klasörüne atın. Ardından oyun içerisinden taktik yükle ekranından taktiğinizi seçebilirsiniz.
Not : Eğer Tactics Klasörünüz yok ise kendiniz oluşturun.

Not 2 : Rar şifresi www.fmtaktik.com

Popüler İndirmeler