×

Gizlilik Politikası

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:

www.fmtaktik.com

Siteye giriş yaptıktan sonra veya sitemizi kullanırken lütfen sözleşmemizi dikkatle okuyunuz. Sitemize giriş yapan herkes aşağıda bulunan kurallar ve politikayı kabul etmiş sayılır. Eğer kuralları ve koşulları kabul etmiyorsanız sitemizden çıkış yapmalısınız. “www.fmtaktik.com” gerek duyulması durumunda bu sözleşmede değişiklik yapabilir. Değiştirilen koşullar siteye yüklenildiği an geçerlilik kazanır. Bu değişiklikleri görmek ve haberdar olmak için sözleşmeyi kontrol etmek kullanıcı sorumluluğundadır.

Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları

Kullanıcı sitemizde bulunan bilgi, taktik logo vb. her türlü veritabanı dosyasının bir kısmının yada tamamının çoğaltılamayacağını, kopyalamayacağını kabul ve taahhüt eder.

Sitede bulunan her türlü yazı, resim içerik ;

Sitemizde bulunan hali ile değiştirilerek kullanılması çoğaltılması yasaktır.

Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi

Fmtaktik.com ihtiyaç duyulması yada gerekli görmesi halinde bu kullanım koşullarını değiştirme, ekleme, çıkartma yada revize etme hakkına sahiptir. Şu an bu sayfada sözleşmenin en güncel hali bulunmaktadır. Web sitemizin kullanılması durumunda kullanıcı sözleşmeyi kabul ettiğini taahhüt eder.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.fmtaktik.com web sitesi üzerinden farklı web sitelerine link yada yönlendirme yapabilir. Bu linklerin amacı farklılıklar gösterebilir. Kullanıcı yönlendirme linklerinden doğacak sorumlulukları kabul eder. Fmtaktik.com bu yönlendirmeden doğan güvensiz içeriklerde oluşabilecek maddi manevi zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.fmtaktik.com sitesinde; kullanıcıların kişisel bilgileri ile dolduracağı bölümler bulunmaktadır. Bu alanlar doldurulur iken küfür, hakaret, tahrik, tehdit yada kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kişisel haklarına aykırı işlemler yapma hakları yoktur.

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası ile belirlenen koşullar kapsamı dışında kullanmayacak, ayrıca kullanıcının bilgisi dışında üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. Sitemizdeki formları doldururken bildirdiğiniz bilgiler “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır.

Fmtaktik.com, kişisel bilgilerinizi gizli tutmayı bunu bir sır olarak kabul etmeyi ve gizliliğin sağlanmasını üçüncü taraflarca kullanılması yada ele geçirilmesine karşı denetim ve önlemi alacağını taahhüt etmektedir. Fmtaktik.com’un yaptığı ve aldığı tüm önlemlere rağmen yapılacak saldırılar sonucu bilgilerin ele geçirilmesi veya zarar görmesi durumunda Fmtaktik.com’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. Her Kullanıcı, işbu web sitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.